Versioon

Allikas: AdventWiki

Litsents

See viki kasutab MediaWiki tarkvara. Autoriõigus © 2001–2020 Magnus Manske, Brion Vibber, Lee Daniel Crocker, Tim Starling, Erik Möller, Gabriel Wicke, Ævar Arnfjörð Bjarmason, Niklas Laxström, Domas Mituzas, Rob Church, Yuri Astrakhan, Aryeh Gregor, Aaron Schulz, Andrew Garrett, Raimond Spekking, Alexandre Emsenhuber, Siebrand Mazeland, Chad Horohoe, Roan Kattouw, Trevor Parscal, Bryan Tong Minh, Sam Reed, Victor Vasiliev, Rotem Liss, Platonides, Antoine Musso ja teised.

MediaWiki on vaba tarkvara; tohid seda taaslevitada ja/või selle põhjal teisendeid luua vastavalt Vaba Tarkvara Fondi avaldatud GNU Üldise Avaliku Litsentsi versioonis 2 või hilisemas seatud tingimustele.

MediaWiki tarkvara levitatakse lootuses, et see on kasulik, aga igasuguse tagatiseta, ka kaudse tagatiseta teose turustatavuse või müügikõlblikkuse kohta. Üksikasjad leiad GNU Üldisest Avalikust Litsentsist.

GNU Üldise Avaliku Litsentsi eksemplar peaks selle programmiga kaasas olema; kui pole, kirjuta aadressil Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA või loe seda võrgust.

Paigaldatud tarkvara

Toode Versioon
MediaWiki 1.19.7
PHP 5.5.9-1ubuntu4.27 (apache2handler)
MySQL 5.5.62-0ubuntu0.14.04.1-log
visited from 18.208.202.194
vaatamisi
Personaalsed tööriistad
Tööriistad