9:45 Hea vili. Nõva ranna telkimisala koristamine
11:00 Spordivõistlused

Tegevused

Öömäng

Võistkondliku öömängu peakorraldajaks oli Kärt Vahtramäe. Võistkonda tohtis kuuluda viis liiget, vähemate ja rohkemate liikmetega võistkonnad said teatud arvu miinuspunkte.

Rajal oli kuus kontrollpunkti, milles tuli sooritada erinevaid ülesandeid. Punkte anti ka raja läbimise kiiruse eest ja lisapunkte oli võimalik koguda võistlustee äärde peidetud aardeid avastades

1.kontrollpunkt: Aliase-laadne sõnaseletusmäng (5 sõna) ja sõnaseletusmäng milles arvatav sõna tuli leida võistkonnakaaslase joonistuse pealt (5 sõna)
2.kontrollpunkt: Kahe minuti jooksul tuli kirjutada võimalikult palju „J“-tähega algavaid pärisnimesid Piiblist.
3.kontrollpunkt: Kaks võistkonnaliiget pidid seotud silmadega leidma võimalikult jalanõudepaare endi ees olevast hunnikust (10 paari; aeg: 2 minutit)
4.kontrollpunkt: Nelja minuti jooksul tuli leida kümnele etteantud Piiblisalmile ka nende kirjakohad.
5.kontrollpunkt: Ühe võistkonnaliikme näo külge tuli kinnitada võimalikult palju pesulõkse (ajapiiranguta, maksimaalselt 72 lõksu)
6.kontrollpunkt: Lendava taldriku lennutamine.

Maksimaalselt oli võimalik koguda 80 punkti (10 aja eest, 10 lisapunkti ja 60 kontrollpunktide punkti.)

Öömängu võitis võiskond Staap (Toomas Lukk, Ivo Käsk, Jaanus-Janari Kogerman, Maarja Montvila ja Urmas Martinson)

Hea vili - telkimisala koristamine

Üheks peamiseks telkimise põhimõtteks on see, et peale sind peab plats jääma korralikumaks, kui varem. Seepärast otsustas ligi poolsada laagrilist üheskoos Nõva ranna telkimisala koristada.

Spordivõistlused:

Lisaks tavapärasele sportlikule tegevusele korraldati Ardo Rosina poolt ka mõned võistlused.

Noortelaagri rammumees 2007

Noortelaagri rammumees selgiti teistkordselt. Eelmise aasta võitja Märt Maurer oli võtnud osa korraldamisekoormast enda kanda ning seekord ei osalenud.

Tulemused:
Lõplik koht Nimi Palgi veeretamine Koht alal Punkte alal Sangpommi (32 kg) heitmine Koht alal Punkte alal Punkte ala järel Koht ala järel Kivide kandmine Koht alal Punkte alal Punkte ala järel Koht ala järel Raskuste hoidmine Koht alal Punkte alal Punkte ala järel

Noortelaagri vägev Piiga 2007

Esmakordselt valiti noortelaagri Vägevat Piigat. Osalema oli tulnud 15 julget nõrgema soo esindajat ning kuni viimase ala (köieveo) finaalini ei olnud selge, kas võitjaks tuleb seekord Maarika või Maarja.

Tulemused:
Lõplik koht Nimi Palgi veeretamine Koht alal Punkte alal Sangpommi (12 kg) heitmine Koht alal Punkte alal Punkte ala järel Koht ala järel Raskuste (2 liivakotti) kandmine Koht alal Punkte alal Punkte ala järel Koht ala järel Köievedu koht Punkte alal Punkte ala järel

Krossijooks rannaliival

Distantsi pikkus ca 1500 meetrit, meestest võitis Ardo Rosin, naistest Maarika Maurer