RL 2006

Allikas: AdventWiki
(Erinevused redaktsioonide vahel)
 
Rida 1: Rida 1:
 +
{| border="2" cellspacing="0" cellpadding="4" rules="all" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #AAAAAA; border-collapse:collapse; background-color:#F9F9F9; font-size:95%; empty-cells:show;" style="float:right"
 +
|-
 +
| colspan="2" style="text-align:center;" | [[Pilt:rl06logo.jpg]]
 +
|-
 +
| colspan="2" style="text-align:center; font-size: large;" | '''Rajaleidjate laager 2006'''
 +
|-
 +
! Toimumise aeg:
 +
| 03.-08.juuli 2007
 +
|-
 +
! Toimumispaik:
 +
| Vana-Koiola, Põlvamaa
 +
|-
 +
! Rajaleidjate juht:
 +
| [[Karin Lukk]]
 +
|-
 +
! Laagri juht:
 +
| [[Ivo Käsk]]
 +
|-
 +
! Osalejaid:
 +
| 127
 +
|-
 +
! Kogudusi:
 +
| 11
 +
|-
 +
|}
 +
 +
 +
 
Rajaleidjate laager RL 2006 toimus 03.-08.07.2006 Vana-Koiola külas, Põlva-Võru maantee ääres.
 
Rajaleidjate laager RL 2006 toimus 03.-08.07.2006 Vana-Koiola külas, Põlva-Võru maantee ääres.
  

Viimane redaktsioon: 12. veebruar 2008, kell 15:26

Pilt:Rl06logo.jpg
Rajaleidjate laager 2006
Toimumise aeg: 03.-08.juuli 2007
Toimumispaik: Vana-Koiola, Põlvamaa
Rajaleidjate juht: Karin Lukk
Laagri juht: Ivo Käsk
Osalejaid: 127
Kogudusi: 11


Rajaleidjate laager RL 2006 toimus 03.-08.07.2006 Vana-Koiola külas, Põlva-Võru maantee ääres.


Sisukord

[muuda] Osavõtjad

Registreerunud osalejad: 127
Osalenud kogudused: Haapsalu, Jõgeva, Kuressaare, Põltsamaa, Pärnu, Rakvere, Tallinna I, Tartu, Valga, Viljandi, Võru

[muuda] Isikud

Laagrijuht: Ivo Käsk
Peakorraldaja: Karin Lukk
Arst: Kadri Jaama

[muuda] Üritused ja tulemused

Meistrivõistlused:
Parim loomatundja noorem vanuseklass: Ly Kaasik
Parim loomatundja vanem vanuseklass: Arli Subi ja Tiina Toome
Parim sõlmemeister: Tiina Viks
Parim taimetundja: Tiina Toome
Parim ristsõnade lahendaja
Parim labürintide lahendaja
Parim salakirja lahendaja: Madli Vahtramäe
Parim orienteerumiskaardi kokkupanija
Parim Piibliraamatute järjekorra tundja: Madli Vahtramäe


Orienteerumine:
H1 - Sander Kirschenberg
H2 - Paul Kalmann
HE - Ervin Dreiling
HV - Gunnar Oja
H3 - Priit Toome

D1 - Anna-Maria Toome
D2 - Marleen Lobjakas
DE - Eevali Valb
DV - Birgit Maasing

Triatlon:
10-12 aastased: Priit Põldaru-Oliver Florea
13-15 aastased: Rene Iliste-Kristo Ots
16 aastased ja vanemad: Allan Jallai-Raivo Kaasen

Maastikumäng:
Allan, Olaf-Peeter, Hanno, Hanna-Mary, Maarja, Kristjan

[muuda] Muud

Hingamispäeval toimus ristimine, kogudusega liitusid Eevali Valb ja Hanna-Liisa Jallai. Peeti ka "FUN" üritus parveralli ja töökodades tutvuti kanuusõidu, sepatöö, portselanimaali, kilbivärvimise, pannkookide valmistamise ja seinaronimise saladustega. Reedel toimus viimastel aastatel traditsiooniks muutunud turupäev.

Personaalsed tööriistad