RL 2007

Allikas: AdventWiki
Rl07logo.jpg
Rajaleidjate laager 2007
Toimumise aeg: 02.-08.juuli 2007
Toimumispaik: Vana-Koiola, Põlvamaa
Rajaleidjate juht: Karin Lukk
Laagri juht: Ivo Käsk
Osalejaid: 119
Kogudusi: 10


Rajaleidjate laager RL 2007 toimus 02.-08.07.2006 Vana-Koiola külas, Põlva-Võru maantee ääres.

Sisukord

Osavõtjad

Registreerunud osalejad: 119
Osalenud kogudused: 10

Isikud

Laagrijuht: Ivo Käsk
Peakorraldaja: Karin Lukk
Arst: Helin Kivit
Orienteerumise rajameister: Helin Kivit

Üritused ja tulemused

Orienteerumine:
H1 - Hanno Randmer
H2 - Georg Kõlli
HE - Toomas Lukk
H3 - Jaanus-Janari Kogerman

D1 - Helmi Lõhmus
D2 - Kelly Krull
DE - Kärt Vahtramäe
D3 - Älis Kulp

Võistlused:
Sõlmemeister - Kristiina Toome
Sõlmemeister (juhendajad ja vanad) - Evrika Subi
Koguduse ajalugu - Ly Kaasik
Koguduse ajalugu (juhendajad ja vanad) - Alla Nõmmik
Piibliraamatute järjestaja - Ly Kaasik
Piibliraamatute järjestaja (juhendajad ja vanad) - Toomas Lukk
Esmaabi tundja - Theodora Nõmmik
Esmaabi tundja (juhendajad ja vanad) - Birgit Maasing
Puzzle kokkupanija - Liisi Rohtsalu
Puzzle kokkupanija (juhendajad ja vanad) - Madli Vahtramäe

Takistusrada:
Vanemate tüdrukute võitja: Kristi Kopli, teine Madli Vahtramäe ja kolmas Marge Valb
Vanemate poiste võitja: Kristjan Suurküla, teine Priit Toome ja kolmas Jaanus Jallai
Nooremate tüdrukute võitja: Mariliis Homotðkin, teine Kelly Krull ja kolmas Geili Laasberg
Nooremate poiste võitja: Sander Kirschenberg, teine Veiko Sommer ja kolmas Carl Christophver Kaljuve

Maastikumäng:
Noorte arvestuses võitis võistkond Ragamuffin (Marleen Lobjakas, Liisu Lobjakas, Mirjam Volmre, Kaspar Aren, Marlon Suviste)
Vanade arvestuses võitis võistkond Meie&Nemad (Priit Toome, Jaanus-Janari Kogerman, Toomas Lukk, Helin Kivit, Madli Vahtramäe)


Piiblidrill:
Nooremate arvestuses võitis: Kristi Kopli

Rividrill:
Nooremate arvestuses võitis: Heldi Kulp
Vanemate arvestuses võitis: Evrika Subi

Muud

Hingamispäeval toimus ristimine, kogudusega liitus Helina Daniel, kelle ristis pastor Jaanus-Janari Kogerman.
Kolmapäeval olid töökojad: tasside maalimine, kaartide tegemine, kanuusõit, kaelarätihoidja meisterdamine, viltimine, võtmehoidja või külmkapimagneti tegemine, trossisõit ja marssimine.

Personaalsed tööriistad